2017 İçin En İyi 12 En İyi Temizlik Şirketi WordPress Temaları

Parlak, temiz yeni bir site ister misiniz?

Bunlar, temizlik şirketleri için en keskin, en güzel tasarlanmış temalardır.

Bu günlerde bir siteyi kurmak için eski herhangi bir temayı kullanabilirsiniz, ancak güçlü bir web varlığının gücünü hafife almayın. İyi tasarlanmış bir temayla web siteniz en iyi satış temsilciniz olabilir. Hizmetleri geliştirmek, önceki çalışmaları sergilemek ve hatta müşterilerin randevu almasına izin vermek için bu temaları kullanın.

WordPress Temizlik Şirketi WordPress Temaları

Aşağıda bulacağınız temalar WordPress’in en yeni sürümüyle çalışıyor ve modern web için hazırlanmıştır. Bu, duyarlı ve mobil cihazlara uygun oldukları anlamına geliyor.

Aşağıdaki herhangi bir tema hizmetçi servisi, halı temizliği veya herhangi bir ticari temizlik şirketi için mükemmel bir seçim olacaktır.

1. DeTheme tarafından Cleanco (Themeforest)

Tema Tanımı

Cleanco, herhangi bir temizlik şirketinin kullanmaktan gurur duyacağı harika bir temadır. Ana sayfa iletişim bilgilerinizi kolaylıkla bulmanızı sağlar ve dahili bir rezervasyon ve zamanlama sistemi var.

Cleanco renkleri, düzenleri ve daha fazlasını içeren her şeyi özelleştirmek için güçlü tema seçeneklerine sahiptir. Üç tane tamamen farklı tema tasarımı mevcut.

Bu temizleme şablonu ayrıca WooCommerce desteğini de içerir . Takımınızı henüz almaya hazır olmayan bir görüşünüz var mı? Onun yerine temizlik ürünlerinizi satin! Cleanco’nun esnek ve yüksek kaliteli tasarımı iş hedeflerinize yardımcı olabilir.

2. Cleaning tarafından Zooka Studio (Themeforest)

Tema Tanımı

Cleaning teması modern ve caziptir ve mükemmel bir temizlik hizmetleri web sitesi oluşturmak için gereken tüm özelliklerle birlikte gelir.

Temizleme, birlikte verilen Visual Composer eklentisiyle çalışan bir ton sayfa bileşenine sahiptir . Bu, oluşturduğunuz sayfalardaki içeriği tam olarak kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Başlamanıza yardımcı olmak için önceden hazırlanmış birkaç ana sayfa var.

Özelliklerle ilgili olarak Temizleme özel renkler, taşınabilir bir kenar çubuğu ve Slider Devrim’in bir kopyasını içerir . En etkileyici Temizlik Kalitesi, çoğunlukla yaratıcının mükemmel müşteri desteğiyle dolu 5 yıldızlı derecelendirmesidir.

3. We Clean tarafından Design Themes (Themeforest)

We Clean, hizmet şirketlerini temizlemek için duyarlı bir temadır. Tasarım basit ve basittir.

Çok sayıda özelleştirme seçeneği sayesinde bu temizlik teması çok esnektir. 25 renk şeması, 20 arka plan deseni, çoklu başlık türleri ve çok daha fazlası var. We Clean ile siteniz üzerinde bir ton kontrole sahip olduğunuzu göreceksiniz.

We Clean, tasarım ayarlarının yanı sıra bazı pratik pazarlama araçlarıyla geliyor. Herhangi bir eklenti yüklemeden bir bülten aboneliği formu, Twitter yayını veya müşteri referans kaydırıcısı ekleyin. Sürükle-bırak sayfası oluşturucusuna ekleyin ve We Clean, etkili ve son derece kişiselleştirilebilir bir temadır.

4. Cleaning Service Company tarafından Theme Awesome (Themeforest)

Cleaning Service Company, temiz ve modern bir WP temasıdır. Siteyle gezinirken, sayfa öğelerini odağa getiren animasyonlardan büyük yarar sağlar.

Bu tema, widget’ları kullanarak sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan SiteOrigin Page Builder eklentisini kullanır. Temizlik Hizmetleri Şirketi, sayfa yapımında çok çeşitli izin vermek için birçok ek gereçlerle birlikte gelir.

Temizlik Hizmetleri Şirketi oldukça esnektir ve renklerinizi, tipografinizi ve sitenizin içeriğini değiştiren çok sayıda ayar içerir.

5. Cleaning Company tarafından TemplateMonster

Tema Tanımı

Cleaning Company, hizmetlerinizi vurgulayan renkli WP temasıdır. En popüler hizmetleri tanıtım sayfasındaki kaydırıcının hemen altında tanıtın.

Bu temizlik teması sayısız özelleştirme seçeneğine sahiptir. Bu seçeneklerden bazıları tipografi ayarları, mizanpajlar ve özel yazı türleri içerir . Çok dilli bir tema olduğundan, onu çeşitli izleyiciler için kullanabilirsiniz.

Galeri ve kaydırıcılara ek olarak, Cleaning Company, bir blog çalıştırmak için mükemmel bir temadır. Ile yazılan formatlarıdesteği, hızlı mesajları, resim galerileri ve videolar yayınlayabilir.

6. Cleaning Pro tarafından TemplateMonster

Cleaning Pro, modern ve şık bir WordPress teması. Hemen fark edeceksiniz ki yeni potansiyel satışlar üretmeye önem veren kaygan bir tasarıma sahiptir.

Cleaning Pro’daki düzen oluşturucusunu seveceksiniz. Arayüz tasarımı sitenin ön yüzü kadar sorunsuzdur. Sayfalarınıza özel mizanpajlar oluşturmak için kolayca içerik modülleri ekleyin.

Cleaning Pro ayrıca bir randevu yöneticisi ile birlikte gelir. Ziyaretçiler, görsel bir takvimdeki bir randevuyu tıklayabilir ve doğrudan sitenizden randevu alabilir. Artık telefonla sipariş alıyorsanız, bu, satış işleminizi hızlandırmanın ve daha fazla müşteri kazanmanın mükemmel bir yolu olabilir.

7. Marsy’s tarafından TemplateMonster

Marsy’s Cleaning’in temiz ve minimalist estetiği vardır. Paylaşılması gereken daha az içeriğe sahip bir temizlik şirketi için mükemmel bir seçimdir. En güzel resimlerinizi ekleyin ve bu basit temayla potansiyel müşteri toplamaya başlayın.

Özellikle bilgece, Marsy’s Cleaning, Cleaning Company’ye çok benzemektedir. Aynı kullanışlı özelleştirme seçeneklerinin ve tasarım seçeneklerinin çoğunu bulacaksınız. Buna , yayınlara ve sayfalara içerik eklemek için kullanılan 80’den fazla kısa kod da dahildir . Kısa kodlar arasında, çok sayıda sütun yerleşim düzeni, düğme ve bir kaç isim vermek için video yerleştirmeleri bulunur.

Duyarlı ve SEO dostu bir tema olan Marsy’s Cleaning, herhangi bir hizmetçi servisine ya da ev temizleme şirketine iyi hizmet verecekti.

8. Cleaner tarafından TemplateMonster

Cleaner, Template Monster’dan yeni ve hassas bir temizlik teması. Bu tema, boşluklardan büyük yararlanıyor ve gezinmek çok kolay.

Cleaning Company ve Marsy’s Cleaning gibi, Cleaner birçok özelliklerle birlikte gelir. Bunlar, özel yazı türleri ve biçimleri, mizanpaj seçenekleri ve 80’den fazla kısa kod içerir.

Bu listedeki pek çok tema hizmet işletmelerinde harika olsa da, bu tema ürünler için mükemmel bir seçim olabilir. Estetiği, temizlik ürünlerini satmaya ya da bir temizlik günlüğü için ödünç verir.

9. Spotless tarafından ThemeFuse

Spotless temizlik profesyonelleri için muhteşem bir temadır. Bu keskin, retina temasına uygun tema özellikleri ile doludur.

Başlangıç ​​olarak, Spotless seçim için üç farklı sürgü türü vardır. Ana sayfadaki veya sitenizdeki yayınlar ve sayfalardaki kaydırıcıları görüntüleyin. Visual Builder ile, tamamen özel düzenlerle sayfalar oluşturabilirsiniz. Bu Lekesiz inanılmaz esnek hale getirir.

Sitenizi hızlıca kurmak istiyorsanız, başlamak için önceden hazırlanmış sayfa düzenleri kullanın. Hizmetlerini göstermek, potansiyel müşterileri toplamak ve hatta sitenizden doğrudan satış yapmak için bunları kullanın.

10. ServingMaid tarafından InkThemes

Serving Maid, hizmetçi servis sağlayıcıları, oda temizliği ajansları ve bebek bakıcıları için bir temadır. Ünlü Ken Burns efekti ile canlandırılan duyarlı bir kaydırıcıya sahiptir .

Temiz ve modern tasarımı ile, ServingMaid şirketi öğrenmeyi basit yapacaktır. Ziyaretçiler, temizlik hizmetlerinizi okuyabilir, resim galerilerine göz atabilir ve iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilir.

Bu WP teması, duyarlıdır, sosyal paylaşım simgelerini içerir ve birçok renk şemasına sahiptir. Uygun gördüğünüz gibi özelleştirin ve yeni müşteriler yakalamaya teşvik edin.

11. CleanHouse tarafından InkThemes

CleanHouse bir temizlik hizmeti WordPress temadır. Bir ana sayfa kaydırıcısı, hizmet listeleme alanı ve çeşitli renk şemaları ile birlikte gelir.

Hizmetlerinizi tanıtmak ve ziyaretçilerle bağlantı kurmak için bu temayı kullanın. Başlıktaki sosyal simgelerinize bağlantılar bulabilirsiniz. Ayrıca, ana sayfada, şirketiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri blog’daki mesajlar bulunur.

CleanHouse resim galerilerini görüntülemek için bir şablon içerir. Çalışanlarınızı sergilemek ve çalışma biçiminize bir sahne arkasında bakmak için kullanın.

Bu tema, oda temizliği, pencere yıkama veya halı temizleme şirketleri için iyi bir seçimdir.

12. WindClean tarafından InkThemes

WindClean, çeşitli siteler için mükemmel bir uyum olsa da, özellikle pencere yıkama ve cam temizleme işlerine hitap etmektedir.

Bu duyarlı tema, sekiz renk paleti ve sayısız özelleştirme seçeneği ile birlikte geliyor. Sosyal profillerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için kaygan yerleşimi kullanın. Full width image slider, en önemli mesajınızı iletmenin harika bir yoludur.

Ziyaretçiler, WindClean ile hizmetleriniz hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştıracaktır. Ink Themes’in diğer temaları gibi, WindClean’da resim galerisi, özel bir logo ve basit tema seçenekleri paneli bulunur.

Hangi temizlik teması sizin için doğru?

Temanın ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın; eksik öğeler için bir eklenti bulabilirsiniz. Etkili bir temanın etkileyici bir demosunu ve çok çeşitli özelleştirme ayarlarını yapması gerekir.

Bu temalar hakkında herhangi bir sorunuz mu var yoksa bir WordPress sitesi oluşturmanız mı gerekiyor? 

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir