Hizmet Koşulları

HakanYerlikaya.com Hizmet Koşulları

1. Şartlar

Http://hakanyerlikaya.com adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, yürürlükte olan tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalacağınızı ve yürürlükteki tüm yerel kanunlara uyulmasından siz sorumlusunuzun kabul edildiğini kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan hiçbirini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaklanmıştır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

 1. Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için HakanYerlikaya.com web sitesinde materyallerin bir kopyasını (bilgi veya yazılım) geçici olarak indirmek için izin verilir. Bu, bir devletin verilmesi değil, bir lisans verilmesi ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
  1. malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  2. malzemeleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir halka açık ekran (ticari veya ticari olmayan) için kullanın;
  3. HakanYerlikaya.com’un web sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı yeniden derleme veya ters mühendislik yapmaya teşebbüs edin;
  4. materyallerden telif hakkı veya diğer tescilli notaları kaldırın; veya
  5. materyalleri başka bir kişiye aktarabilir veya materyalleri başka herhangi bir sunucuda “yansıtabilirsiniz”.
 2. Eğer bu kısıtlamaların herhangi birini ihlal ve herhangi bir zamanda HakanYerlikaya.com tarafından feshedilebilir Bu lisans otomatik olarak sona erer. Bu materyalleri incelemeyi sonlandırdığınızda veya bu lisansın sona erdirilmesi üzerine, elinizdeki indirilen materyalleri elektronik ya da basılı formatta yok etmeniz gerekir.

3. Feragatname

 1. HakanYerlikaya.com web sitesinde yer alan materyaller ‘olduğu gibi sunulmaktadır. HakanYerlikaya.com açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve zımni garantiler veya ticarete elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlali veya diğer hak ihlalleri dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın diğer tüm garantileri reddeder ve reddetti.
 2. Ayrıca, HakanYerlikaya.com, materyallerin kendi web sitesinde veya bu materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili doğruluk, muhtemel sonuçlar veya güvenilirliği konusunda herhangi bir garanti vermez veya herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

Hiçbir durumda HakanYerlikaya.com’un veya tedarikçileri, HakanYerlikaya.com’un materyallerini kullanma veya kullanamama nedeniyle doğan herhangi bir zarardan (bunlarla sınırlı olmamak üzere, veri kaybına veya kar kaybına veya iş kesintisi nedeniyle meydana gelen zararlardan sorumlu değildir) HakanYerlikaya.com veya bir HakanYerlikaya.com yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak böyle bir hasar olasılığı bildirilmiş olsa dahi, Bazı ülkelerde ima edilen garantiler üzerinde sınırlamalara veya sonuçta ortaya çıkabilecek veya arızi hasarların sorumluluğunun sınırlandırılmasına izin verilmediğinden, bu kısıtlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Malzemelerin doğruluğu

HakanYerlikaya.com web sitesinde yer alan materyallerin teknik, yazım hataları veya fotoğraf hataları bulunabilir. HakanYerlikaya.com web sitesinde yer alan herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. HakanYerlikaya.com web sitesinde yer alan materyalleri önceden haber vermeksizin istediği zaman değiştirebilir. Bununla birlikte, HakanYerlikaya.com malzemeleri güncelleme konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. Bağlantılar

HakanYerlikaya.com web sitesine bağlı tüm siteleri gözden geçirmemiş olup, bağlantı verilen sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının eklenmesi, sitenin HakanYerlikaya.com tarafından onaylandığını ima etmez. Böyle bir bağlantı verilen web sitesinin kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır.

7. Değişiklikler

HakanYerlikaya.com, web siteleri için bu hizmet şartlarını herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet şartlarının o andaki sürümü ile bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.

8. Geçerli Hukuk

Bu şart ve koşullar Hakan Yerlikaya tarafından yönetilir ve bunlara göre yorumlanır ve siz o devletin veya yerdeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine geri çevrilemez şekilde gönderirsiniz.