En İyi SEO WordPress Temaları +2018

En iyi SEO WordPress temaları için en iyi seçimlerimizi bulmak için okumaya devam edin.

Aşağıdaki En iyi SEO WordPress temaları hepsi arama motorları için en iyi duruma getirilmiş ve sizi Google, Yahoo ve Bing’de iyi sıralamaya hazırlıyor. Kaliteli içerik yayınlıyorsanız, bu En iyi SEO WordPress temaları hızlı yükleme süreleri ve temiz ve optimize edilmiş kod sağlayacaktır.

Trafik

Her web sitesinin can damarıdır. Ve sorun şu ki …

Başlamak o kadar zor! Öyle olması gerekmiyor. Kendinize trafik üretme konusunda elde edebileceğiniz her avantajı vermeniz gerekiyor. İlk rekabet üstünlüğünüzü seçtiğiniz tema olsun.

En iyi SEO WordPress Temaları

Wordpress SEO Theme, WordPress SEO Tema,En İyi SEO WordPress Temaları
WordPress SEO Theme, WordPress SEO Tema,En İyi SEO WordPress Temaları

Optimize edilmiş siteyi veya bin bir siteyi kendi SEO ve pazarlama hizmetlerinizi satmak istiyorsanız, aşağıdaki listeyi yenemezsiniz. Burada her tema WordPress’in en son sürümüyle güncel ve tamamen duyarlı. Bu, mobil cihazlara uygun oldukları ve her ekranda muhteşem görünüyor olduğu anlamına geliyor.

1. Schema by MyThemeShop

Tema Tanımı

En iyi SEO wordpress temaları seçimimiz de Şema teması yer alıyor. Şema teması gerçekleştirmek için oluşturulmuştur. Hızlı yükleyen ve sitenizin daha üst sıralarda bulunmasına yardımcı olan, temiz, SEO dostu bir kodla yazılmıştır. Basit ve kesin olarak tasarlanmış bir tema olarak ziyaretçiler, içeriğinizi bulma ve bunlarla ilgi çekme konusunda sorun yaşamayacaktır.

Adından da anlaşılacağı üzere, Schema WordPress teması Schema.org  meta verilerini entegre etti , bu da arama motoru sonuç sayfalarında zengin snippet‘ler elde edebileceğiniz anlamına geliyor . Zengin snippet’ler diğer öğelere göre daha fazla dikkat çekiyor ve daha fazla göz kamaştırması, arama sonucunuzda daha fazla tıklama anlamına geliyor (daha fazla trafik!).

Blog gönderilerini veya video içeriğini yayınlamak istiyorsanız, Şema mükemmel bir seçim olacaktır. Bir portföy veya resim tabanlı web sitesi için iyi tasarlanmamıştır, ancak çoğunlukla metinle çalışacaksanız, mükemmel bir yöntemdir. Temiz kod ve tasarıma ek olarak, bir blog veya dergi sitesi için şaşırtıcı özellikler de var.

Şema, sitenizdeki görüntülü reklamlar için dahili bir reklam yönetimine sahiptir. Ayrıca, editörlerin ve ziyaretçilerin ürün fiyatlarını derecelendirmesini sağlayan bir inceleme sistemi var. Birlikte, para kazanma ve yayınladığınız her yayından kazanma fırsatı bulursunuz. Ayrıca, Schema, seçenekler panelinde her türlü özelleştirme ayarlarına sahiptir.

MyThemeShop’dan alacağınız her tema için indirim kuponu uygulanmaktadır. 

Refarans: hakyerlikaya

TEMAYA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

2. MoneyFlow by MyThemeShop

Tema Tanımı

MoneyFlow, MyThemeShop tarafından SEO tarafından optimize edilmiş bir başka blog teması ve muhteşem.

Başlıktaki harekete geçirici mesaj, ziyaretçileri bir e-posta teklifine veya başka bir kurşun üretme aracına yönlendirmek için harika bir yoldur. Hemen sonra, en iyi ve en son içeriğinizi içeren ilginç bir düzen bulacaksınız. Blogcular MoneyFlow ile evde gibi hissedecekler. Çok sayıda konuk yayıncınız varsa veya sık yayınladığınız zaman, MoneyFlow’daki düzenler çok miktarda içerik barındırabilir.

MoneyFlow teması, trafik oluşturmak ve hemen çıkma oranlarını düşürmek için idealdir. Tasarımda çok ilginç, dikkat çekici unsurlar var. Eğer büyüleyici başlık yazarsanız ve açılan görüntüleri seçerseniz, kimsenin başka bir makaleyi okumamasına kimse izin vermez.

Tüm arama trafiğiyle birlikte para kazanmanın bir yolunu isteyeceksiniz. Neyse ki MoneyFlow, AdSense entegrasyonunu, inceleme sistemini ve WooCommerce desteğini içerir! Bu arada, WooCommerce kendi ürünlerinizi satmak için kullanılabilir, ancak ürün sayfalarının satıcı sitelerine bağlantı verdiği bir satış mağazası oluşturmak için de kullanılabilir. Genel olarak, MoneyFlow mükemmel bir tema Google gibi arama motorlarında gerçekleştirmek ve ziyaretçiler sitenizde olduğunda etkili bir şekilde trafik dönüştürmek için optimize edilmiş.

MyThemeShop’dan alacağınız her tema için indirim kuponu uygulanmaktadır. 

Refarans: hakyerlikaya

TEMAYA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

3. SEO WP by Lumberman Designs (Themeforest)

Tema Tanımı

SEO WP, Themeforest’de SEO ve pazarlama ajansları için en çok satan temadır. Yıllarca yapılmış ve yüzlerce beş yıldızlı incelemeler toplanmış değil, sadece 2 ay önce de güncelleştirildi. Bu müthiş temanın arkasındaki geliştiriciler, şu anda kendi sınıfında olan birçok özelliği ekledi ve optimize etti.

SEO WP’yi tanıyorsanız, bunun diğer gerçek pazarlama sitelerinde kullanıldığını fark etmiş olmanızdır (biliyorum). Umarım, bu sizi ertelememektedir, çünkü gerçek dünyadaki güvenilirliği ve etkililiğinin bir kanıtıdır. SEO WP tasarımı sağlam ve özellik seti çok büyük.

Bir çevrimiçi pazarlamacı olarak, SEO WP’nun hızlı yüklendiğini, tamamen duyarlı olduğunu ve kolayca özelleştirilebileceğini seveceksiniz. Paketin bir parçası olarak, SEO WP ile paketlenmiş 10 premium eklenti (186 $ değerinde) elde ettiniz. Eklentiler onu çirkin bir pazarlık yapıyor. Demo sitelerinde kullanılan tüm görüntüleri de alırsınız; bu nedenle, 1inci güne kadar içeriğinize hazır olacaksınız. Premium simgeleri, form oluşturucu, e-kitap açılış sayfaları ve sosyal paylaşım formlarını eklediğinizde, değer sadece saçma. Dijital bir pazarlama ajansınız varsa, şimdi SEO WP’yi kontrol edin.

4. NewsToday by MyThemeShop

Tema Tanımı

Optimize edilmiş bir SEO içeriği akışı yayınlamak ister misiniz? NewsToday artık hazır.

Bu, duyarlı tema, büyük miktarda içeriği son derece iyi işlemektedir. Bunun nedeni, post, son gönderiler, en iyi hikayeler, trend hikayeleri ve yerinde içerik tanıtmak için kırılgan bir haber bülteni içermesidir. Menüdeki çok küçük menü metni ve kenar çubuğunda daha fazla menü öğesine ve daha uzun başlıkların rahatça görüntülenmesine izin veren küçük dokunuşları bile farkedeceksiniz. Başlıktaki görünür arama çubuğu, içeriğin bulunmasını kolaylaştırmak için hoş bir ektir.

Uyarlanabilir tarzı nedeniyle, Newstoday sayfalarına organik SEO trafiği tonlarca almak isteyen herhangi bir site için mükemmel bir seçim olacaktır. Buna bloglar, dergiler ve haber siteleri de dahildir. İçerik merkezli siteler genellikle arama motorları tarafından yaşamakta ve ölmektedir, bu nedenle sitenizi müthiş NewsToday WP şablonu gibi optimize edilmiş bir temanın eline geçirin.

MyThemeShop’dan alacağınız her tema için indirim kuponu uygulanmaktadır. 

Refarans: hakyerlikaya

TEMAYA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

5. SEO Company by Cluster Themes (Themeforest)

Tema Tanımı

SEO işiniz için bir tema ister misiniz? Küme Temaları ile SEO Şirketini kontrol edin.

Bu tema, Google ve diğer arama motorları için (tabii ki) iyi optimize edilmiş ve pazarlama ajansları için yapılmıştır. Herhangi bir pazarlama hizmeti, özellikle SEO satıyorsanız, bu temayı kaçıramazsınız.

SEO Şirketi tasarımı kaygan. Modern bir havasıyla ve bir avuç yaratıcı özelliğe sahip, temiz, minimalist bir görünüm var. Örneğin, ana demoda beyaz tahta video teması ile geliyor – hoş serin, değil mi? Harekete geçirici mesajlaşma, e-posta tercihleri ​​ve daha birçok ana sayfa varyasyonu vardır.

SEO Şirket temasıyla SEO hizmetleri satmak için gereken her şeyi bulacaksınız. Sitenizi sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile özelleştirin, renkleri değiştirin ve yazı tiplerinizi güncelleyin. Twitter ve Instragram canlı yayınları ile toplumsal kanıt oluşturun, pop-up’larla potansiyel müşteriler toplayın ve potansiyel müşteriler için ayrıntılı fiyat tablolarıyla dönüştürün.

6. SmartSEO by Axiom Themes (Themeforest)

Tema Tanımı

İlk birkaç tema arama motorları için optimize edilmiş ancak SmartSEO da SEO hizmetleri satmak için optimize edilmiş başka bir temadır.

SmartSEO parlak ve koyu renkler, basit düzenler ve üstün özelliklere sahiptir. Tek tıklamayla demo yükleme içeriği ile inanılmaz hızlı bir şekilde bir site alabilirsiniz. Burada bazı diğer temalar gibi, SmartSEO da tamamen özel sayfalar oluşturmak için Visual Composer eklentisiyle birlikte geliyor .

Özellikler ile ilgili olarak bu en iyi SEO WordPress temaları arasında birinci diyebiliriz, Google Fontlar’dan yüzlerce font , esnek renk özelleştirmeleri, Fontello’daki  simgeler , açılış sayfası seçenekleri ve son derece esnek içerikler için çok sayıda kısa kod ile birlikte geliyor.

Hangi SEO teması sizin için doğru?

Eğer bir blog veya dijital dergi, Şema ve MoneyFlow gibi yoğun içerikli siteyi yayınlamak istiyorsanız ikisi de çok iyi seçimlerdir. Tasarım kalitesi biraz aşağı olmasına rağmen NewsToday de mükemmel bir seçenek.

Bir SEO şirketi kuruyorsanız ve hizmetlerinizi tanıtmak için bir tema istiyorsanız, en iyi seçenek SEO WP’dır. Çekici ve son derece zengin özelliklere sahip bir temadır. Birlikte verilen tüm eklentilerle yenilmesi zor bir değer. Tasarım hissetmiyorsanız, SEO Company oldukça iyidir ve SmartSEO sağlam bir alternatiftir.

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir