WordPress e-ticaret temaları hepsi yeni

Bir WordPress e-ticaret temaları, müşterileriniz için profesyonel, çekici bir alışveriş deneyimi oluşturmanıza olanak tanır.

Sitenizde ürünler satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Geçmişte bir e-ticaret mağazası işletmek oldukça teknikti. Satış işlemlerinin doğru ve güvenli bir şekilde yürütülmesi gibi basit görevler bile zorluk çıkarabilir.

2011 yılında kurulan WooCommerce , çevrimiçi iş alanında devrim yarattı. Bu ücretsiz WordPress eklentisi, e-ticaret’i ortalama WP kullanıcısı için kolay ve erişilebilir hale getirdiler. Nasıl kodlanacağını bilmek artık çevrimiçi satış için bir gereklilik değildir.

Günümüzde bir milyondan fazla insan çevrimiçi olarak ürünleri (ve hizmetleri) satmak için WooCommerce kullanıyor. Bir WordPress e-ticaret temaları, müşterileriniz için profesyonel, çekici bir alışveriş deneyimi oluşturmanıza olanak tanır.

Kelimenin tam anlamıyla binlerce WordPress e-ticaret teması var, bu yüzden doğru seçmek zor olabilir. İşte bu yüzden en iyi e-ticaret wordpress temalarının listesini çıkardım.

Siteniz için hangisi doğru? Öğrenmek için okumaya devam edin.

wordPress e-ticaret tema listesi

Burada listelenen her tema WordPress’in en son sürümüyle çalışıyor, mükemmel değerlendirmeleri var ve tamamen duyarlı. Bu, dizüstü bilgisayarlarda / masaüstlerinde harika görünmeleri, aynı zamanda mobil cihazlarda da muhteşem performans gösterdikleri anlamına geliyor.

1. WooShop by MyThemeShop

Tema Tanımı

WooShop sağlam, güvenilir bir e-ticaret teması. Belirli bir çarpıcı özellik bulunmamasına rağmen, üç kılavuz düzenleri ve kesintisiz WooCommerce entegrasyonu da dahil olmak üzere bir ton farklı özelleştirme seçeneği alırsınız.

Her sayfanın üst kısmındaki esnek bir afiş, marka imajınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Artı, başkalarının sitenizi nasıl bulacağını asla bilemezsiniz.

Ürün sayfaları, her kategoride çok çeşitli ürünleri satan mağazalar için iyi çalışmaktadır. Örneğin, satılık çeşitli gömlekleri gösteren bir sayfa oluşturabilirsiniz. Sayfa kenarında, alışveriş yapan kullanıcılar boyut, renk ve kumaş seçenekleri arasından göz atabilir. Sayfanın üst kısmındaki bir banner reklamdaki belirli bir gömlek bile vurgulayabilirsiniz.

Özelleştirme, neredeyse herhangi bir ürün veya hizmetin WooShop ile çalışmasını sağlar. Hem fiziksel hem sanal ürünleri satmak için kullanılabilir.

2. Walker by Edge Themes (Themeforest)

Tema Tanımı

Modaya uygun giysiler satıyor musunuz?

Walker WordPress temasının modern, akışkan tarzı ürünlerinize büyük bir iltifat olabilir. On beş farklı ana sayfa mevcuttur. Her ana sayfada, bol miktarda yüksek kaliteli fotoğraflara izin veren dinamik, açık tasarım vardır.

Kullanıcı Girişi Widget’ını kullanarak uzun vadeli marka sadakatini geliştirin. Sadık müşteriler, özel teklifler ve ödüller almak için bir hesap oluşturabilir. Şık açılan e-posta abonelik formuyla yeni müşterilere de ulaşabilirsiniz.

3. eMaxStore by MyThemeShop

Tema Tanımı

Bir e-ticaret mağazası sadece ürün sayfalarının ötesinde bir şey değildir. Ayrıca müşterilerinizle bağlantı kurmanız gerekir. Güven inşa etmek ve markanız için uzmanlık kurmak, uzun vadeli müşterilerin geliştirilmesinin anahtarıdır.

eMaxStore bir e-ticaret mağazasının tüm geleneksel yönlerini ele alır. Ama bu temada bir blog da bulunuyor. Sektörünüzle ilgili düzenli bloglama, sitenizi arama motorları için optimize etmeye yardımcı olurken marka bilinirliğini de artırır.

Hem ürün sayfalarınız hem de blogunuz için bir tema kullanmak profesyonel bir uyum sağlar. Artı, temanın 17 özel widget’ları, WP Mega Menu uyumluluğunu ve hız optimizasyonunu içeren çeşitli özelleştirme seçenekleri var.

E-ticaret siteniz için bir tema istiyorsanız, eMaxStore komple bir paket sunar.

4. Adrenalin by Commerce Gurus (Themeforest)

Tema Tanımı

Çok beğenilen ve popüler olan Adrenalin WooCommerce teması Themeforest’de 1.800’den fazla müşteriye ve 150 beş yıldızlı dereceye sahiptir.

ETicaret teması, özelleştirilebilir ürün kategorileri ve listeleri tarafından takip edilen büyük bir pankarta sahiptir. Giysi bu temayla satılan favori bir öğe iken, diğer seçenekler arasında yiyecek ve hatta spor malzemeleri yer alıyor.

Fotoğrafı çeken herhangi bir öğe veya yer, temanın görüntü ağırlıklı düzenleri nedeniyle Adrenalin’de harika görünme eğilimindedir. Artı, Hızlı İzleme özelliği, müşterilerin yakın çekim imajına dokunmalarına olanak tanır.

5. Media Center by Shai Krilwan (Themeforest)

Tema Tanımı

E-ticaret işiniz elektronik satıyor mu? Media Center WordPress WooCommerce teması, yüksek sesle ve yoğun bir vokale sahip bir temadır.

Media Center, elektronik endüstrisi için çeşitli özellikler içerir. Örneğin, filtreler, alışveriş yapan kişilerin marka adı gibi çok sayıda koşulla ürünleri sıralamasına olanak tanır. Sonuçta, markalar birçok elektronik müşterisi için çok önemlidir.

Bir Ürün Karşılaştırma özelliği, alışveriş yapanların en iyi anlaşmayı bulmalarına yardımcı olur. İstenilen malzemeleri bir İstek Listesine ekleyebilirler.

6. eCommerce by MyThemeShop

Tema Tanımı

Online olarak satabilirseniz, MyThemeShop’un e-ticaret teması yardımcı olabilir. Bu temayı fiziksel ürünler, sanal ürünler, hizmetler veya bağlı ürünler için özelleştirebilirsiniz. Kaydırıcıya sahip bu WooCommerce teması hem güzel hem de özelleştirilebilir.

Ana sayfasında sınırsız kategori ile, e-ticaret mağazanız neredeyse herhangi bir boyutta olabilir. Ürün kategorisine göre organizasyon basittir. Üç, dört veya beş sütun altbilgi bölümlerinden birini seçebilirsiniz.

Bu WooCommerce uyumlu tema sadece acil satış odaklanmak değildir. Bunun yerine, QuickView ve Wishlist gibi gelişmiş özellikler uzun vadeli müşterileri teşvik eder.

Bir seferde binlerce ürünü satmak için e-Ticaret temasını kullanabildiğinizden, satış mağazaları için mükemmel bir seçimdir.

7. Flatsome by UX Themes (Themeforest)

Tema Tanımı

Flatsome WordPress teması e-ticaret sitenize lüks bir görünüm vermeye yardımcı olur. Siteyi kendinize ait yapmak için birçok seçenek var. Aslında, bu tema oldukça popülerdir – bu yüzden, rakibinizden ayrı olarak görünüşünü özelleştirmek isteyeceksiniz.

Ürün sayfalarının ötesinde, bir tema oluşturmak için bu temayı da kullanabilirsiniz. Artı, bir SSS sayfası ekleyebilir ve tuğla-harç konumlarına eşleştirirsiniz. Paralaks efekti kaydırıcıları gibi küçük dokunuşlar Flatsome’a ​​modern bir vibe kazandırır.

Flatsome’un açık, fotoğraf dostu tasarımı ve zarif renk düzenleri, lüks giysiler, ev mobilyaları ve lüks aletler için çok uygun.

8. Voisen by Lion Themes (Themeforest)

Tema Tanımı

Voisen, ThemeForest’de ilk 35 incelemesinden sonra 5.00 / 5.00 puan aldı. Sadece cazip ve özellik dolu bir tema değil, arkasındaki geliştiriciler de olağanüstü bir destek sağlamakta ve temayı sıkça güncellemektedir. Aslında, tema sadece bugün yine daha önce güncellendi!

Voison WooCommerce teması üç benzersiz ana sayfa düzeni, bir sayfa oluşturucu, mega menü ve çok sayıda başlık stili ile birlikte gelir. Bu temayı kullanarak çok çeşitli stiller oluşturabilirsiniz.

Voisen, ihtiyacınız olan her şey ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Sayfa oluşturucuya ve önceden oluşturulmuş şablonlara ek olarak, menüde yerleşik bir alışveriş sepeti, portföy sayfası düzenleri ve otomatik tamamlama arama sonuçları bulunur.

9. WOOW by SiteSao (Themeforest)

Tema Tanımı

WOOW WordPress teması esnek işlevsellik sunuyor. Giysi, mobilya ve çarşaflar için mükemmeldir. Bu WordPress teması, Visual Composer ve Devrim Kaydırıcısı gibi gelişmiş tema seçenekleriyle e-ticaret mağazanızı özelleştirmenizi sağlar .

İki tek ürün düzeni mevcuttur. Sol taraf galerisi küçük resimler, dikey galeri daha yakın görünümü sağlar. WOOW teması temiz, cilalı ve ürünü öne ve ortama yerleştiriyor.

10. Venedor by SW Themes (Themeforest)

Tema Tanımı

Çok yönlü bir WordPress teması olan Venedor, herhangi bir WooCommerce sitesi içindir. Burada özel bir şey yok. Bunun yerine, Venedor, fiziksel ürünler, sanal ürünler, ortak pazarlama ve daha fazlasını sağlayan işletmeler için çalışacak.

Önizleme için 14 farklı demo sitesi mevcuttur. Temayı ürünle eşleştirmek yerine, işletmelerin çoğu markalarının estetik uyan bir tema seçmek isteyecektir.

Tasarımın ötesinde, Venedor teması her ölçekteki ekranlarda tamamen duyarlı. Retina Hazır ekran sayesinde, ürünler tüm cihazlarda keskin ve canlı görünür. Burada listelenen diğer pek çok temada olduğu gibi, Venedor da kurulumu hızlı hale getirmek için içe aktarabileceğiniz örnek verileri içerir.

11. Gecko by JanStudio (Themeforest)

Tema Tanımı

Gecko, e-ticaret mağazaları için özellikle görsel bir temadır. Burada listelenen diğer temalar gibi, epeyce demolar var, bu yüzden Gecko’nun yaratma kabiliyetine sahip olduğu tüm görünümleri kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Gecko, WoCommerce entegrasyonları ilerledikçe pek çok özelliği desteklemek için harika bir iş çıkarıyor. Dinamik ürün filtreleri ekleme ve ziyaretçilerin renk ve ürün boyutu gibi ek seçenekler sunma olanağını bulacaksınız.

Gecko, siteyi daha hızlı hale getirmek için Ajax adı verilen bir teknoloji kullanıyor. Ziyaretçiler, ürünlere gözatarken ve filtreleyerek sayfayı tamamen yenilemeksizin otomatik olarak yükler. Bu küçük hızlı artış, daha fazla tıklama ve artan satışa neden olabilir.

12. Oxygen by Laborator (Themeforest)

Tema Tanımı

Hafif, havadar Oxygen WordPress teması gezinmek kolaydır ve içeri girmek hoşunuza gidentir. Bu WooCommerce teması, dört başlık türü, özelleştirilebilir tipografi, Görsel Besteci eklentisi ve daha fazlasını içerir.

Diğer pek çok temanın aksine, Oksijen alışveriş ve bloglama ayarları arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Buradaki tüm WordPress e-ticaret temaları mobil uyumludur, Oksijen ise tam dokunmatik optimizasyon ile ekstra bir kilometre taşıyor. Alışverişçiler, tüm öğeleri yakınlaştırma görünümünde yalnızca bir dokunuşla görüntüleyebilirler.

Artı, Oksijen fiziksel konuma sahip mağazalar için özelleştirilmiştir. Kişi sayfası, uydudan, sokak tarafından veya hibrit görünümden bir mağaza konumunu görmenizi sağlar.

13. Eva by Temash (Themeforest)

Tema Tanımı

Eva WordPress teması mobilya, elektronik, giyim ve saat gibi ev ürünlerini satmak üzere tasarlandı. Cesur, minimalist tarzı nedeniyle moda bu temayla çok popüler bir niş.

Eva teması kasıtlı olarak seyreltik ve hafiftir. Ürünler beyaz bir zemine dayanıyor. Menülerin açık ve gezinmesi kolay. Bir arama çubuğu, müşterileri doğrudan büyük ve yüksek kaliteli fotoğrafları görüntüleyebilen ürünlere götürür.

Ev eşyaları ve kıyafetler için basit ama sofistike bir e-Ticaret mağazası istiyorsanız, Eva WordPress teması mükemmel bir uyum olabilir.

14. XStore by 8theme (Themeforest)

Tema Tanımı

XStore WordPress teması, sitenize çok özel bir stil vermenin hızlı bir yoludur. Bir düğmeyi tıklatarak 50’den fazla farklı mağaza tasarımı yüklenebilir. Mağazaların birçoğu da oldukça eşsizdir. Kitaplar, iç çamaşırı, finans ve spor stilindeki mağazalar mevcut seçeneklerden sadece birkaçı.

Temanın 250’den fazla premium eklentisi gelir. Eklentiler arasında Slider Revolution, Visual Composer ve Smart Product Viewer 360 bulunur .

Niş bir pazarda faaliyet gösteriyorsanız, XStore’un mağaza listesini kontrol etmek isteyeceksinizdir. Önceden tasarlanmış geniş tematik seçimlerle şaşırabilirsiniz.

e-ticaret temaları, voisen wocommerce wordpress theme, en iyi e-ticaret temaları
e-ticaret temaları, voisen wocommerce wordpress theme, en iyi e-ticaret temaları

Sizin için en uygun wordpress e-ticaret temaları hangisi?

WooCommerce diğer e-ticaret aracından daha fazla e-Ticaret mağazasına güç verir – Shopify dahil! Bu popülerlik seviyesiyle, seçim yapabileceğiniz pek çok temanın olması şaşırtıcı değil.

Bunlar mevcut en iyi wordpress e-ticaret temalarındandır, bu yüzden göz atma ve karşılaştırma işlemlerinin çoğu sizin için zaten yapılır. Bu temalar arasında seçim yaparken, esnekliğin estetikten daha önemli olduğunu unutmayın. Sitenizin demoda tam olarak olması gerekmiyor.

Blog içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir