1. Koşullar

Web sitesine https://hakanyerlikaya.com adresinden erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasa ve düzenlemelere bağlı olmayı kabul edersiniz ve geçerli yerel yasalara uyulmasından sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Lisans Kullanımı

 1. Hakan Yerlikaya’nın web sitesinde materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını geçici olarak kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için indirmeye izin verilir. Bu, bir lisansın verilmesi, bir unvanın devri değil, ve bu lisans kapsamında olamazsınız:
  1. malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  2. malzemeleri herhangi bir ticari amaç için veya kamuya açık bir gösterim için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak;
  3. Hakan Yerlikaya’nın web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı derlemek veya tersine mühendislik girişiminde bulunmak;
  4. materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notaları kaldırmak; veya
  5. Malzemeleri başka bir kişiye aktarın veya başka bir sunucudaki malzemeleri “yansıtır”.
 2. Bu lisanslardan herhangi birini ihlal ederseniz ve herhangi bir zamanda Hakan Yerlikaya tarafından feshedilebiliyorsa, bu lisans otomatik olarak sona erer. Bu materyalleri incelemenizi ya da bu lisansın sona ermesini müteakip, elektronik veya basılı formatta olsun, sahip olduğunuz tüm indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.

3. Feragatname

 1. Hakan Yerlikaya’nın web sitesinde yer alan materyaller ‘olduğu gibi’ esasına dayanmaktadır. Hakan Yerlikaya, açık veya zımni hiçbir garanti vermemekte ve bu nedenle, herhangi bir sınırlama olmaksızın, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlali veya diğer hak ihlalleri de dahil olmak üzere tüm diğer garantileri reddeder ve reddeder.
 2. Ayrıca, Hakan Yerlikaya, web sitesinde yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği veya bu tür materyallerle veya bu siteye bağlı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamakta veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır.

4. Sınırlamalar

Hakan Yerlikaya’nın web sitesinde yer alan malzemelerin kullanımından veya kullanılmamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (sınırlama olmaksızın, veri kaybı, kar kaybı veya iş kesintisi nedeniyle) hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Hakan Yerlikaya veya bir Hakan Yerlikaya yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı bir şekilde yazılı olarak bildirilmiş olsa dahi. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerle ilgili sınırlamalara veya sonuçsal veya tesadüfi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Malzemelerin doğruluğu

Hakan Yerlikaya web sitesinde yer alan materyaller teknik, yazım veya fotoğraf hataları içerebilir. Hakan Yerlikaya, web sitesindeki materyallerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Hakan Yerlikaya, web sitesinde yer alan materyallere haber vermeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Ancak Hakan Yerlikaya, malzemelerin güncellenmesi konusunda hiçbir taahhütte bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

Hakan Yerlikaya, web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Hakan Yerlikaya tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi riski altındadır.

7. Değişiklikler

Hakan Yerlikaya, bu hizmet şartlarını istediği zaman haber vermeksizin değiştirebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet şartlarının geçerli sürümüne bağlı olmayı kabul ediyorsunuz.

8. Geçerli Yasa

Bu hüküm ve şartlar, Türkiye yasalarına göre düzenlenir ve yorumlanır ve bu durumda Devlet veya bölgedeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine geri dönülmez bir şekilde teslim edilirsiniz.