Hakan Yerlikaya ilk Yazım ve İlk Kişisel Blog Sayfam :)

Hakan Yerlikaya nokta com adresimi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler 🙂 Bu ilk paylaşım ve sizlere değerli ve kaliteli içerikler sunmak için buradayız. Ben Hakan Yerlikaya ilk kişisel blog sitemdir, internet dünyasında yeni sayılmam ve bilgi birikimlerim az düzeylerde.

WordPress’i merak etmişimdir ve yapa yapa, boza boza, WordPress hakkında birkaç takım bilgilere sahip oldum.

SEO, SEO konusunda aslında yeniyim ve Arama Motoru Optimizasyonu’ nu her zaman bir merak olmuştur. Worpress ile SEO bakalım yapabilecek miyim? Yapabileceksem nasıl başardığımı ve uyguladığım SEO tekniklerini sizlere paylaşacağım.

Bu işte ya başarı olacağız yada başarı olacağız başka şansımız yok 🙂

Hakan Yerlikaya

Hakan Yerlikaya

Hakan Yerlikaya Kimdir?

Siteyi açma sebebim ise her zaman kendi adıma ait bir sitemin olmasıydı, belki biraz geç kaldık ama bu yola başlamaya bakalım zaman ne gösterecek bilmiyorum. 1999 yıllarında başlamış olduğum bilgisayar bilgilerini her zaman genişletmeye çalışmışımdır ve teknoloji haberlerini takip etmekten son derecede zevk alırım. Teknoloji biraz pahalı olması rağmen elimizdeki teknoloji ile devam etmeye çalışıyoruz.

Burada sizlere, WordPress hakkında bildiklerimi SEO eklentilerini ve SEO temaları ile bilgilerimi paylaşacağım. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda biraz yeniyim ve öğrenilemeyecek ve yapılamayacak bir şey değildir. İnanmak başarmaktır. Bizde bu yüzden bayatlaşmış SEO içeriklerinden ve WordPress SEO içeriklerinden sıyrılıp daha zevkli hale getirebilme şansına sahip olacağız.

Amacım her zaman organik ziyaretçiler ve yeni yüzlerle beraber daha da büyümek yolunda ilerleyeceğiz, beni (Hakan /Yerlikaya) yani merak edecek olursanız, 7/24 🙂 biraz fazlaya kaçtı galiba, biraz daha az düşünebilirsiniz takılıyorum.

Umarım yeni sitemde başarıdan başarıya koşar ve sizleri daha iyi bilgi sahibi yapabilme becerisini gösterebilirim. Şimdilik Hoş çakalın :),

Hakan Yerlikaya
5 from 1 vote
Print

Hakan Yerlikaya

Hakan Yerlikaya ilk Yazım ve İlk Kişisel Blog Sayfam 🙂
Author Hakan Yerlikaya
Summary
Review Date
Reviewed Item
Hakan Yerlikaya ilk Yazım ve İlk Kişisel Blog Sayfam 🙂
Author Rating
41star1star1star1stargray

3 Comments

  1. Serkan

Reply