Ücretsiz SEO WordPress Temalar

WordPress sitenizin daha yüksek trafik almasını ve arama sonuçlarında yüksek sıralarda yer almasını istiyorsanız! Hızlı, sadekolay, ve renk stilinin önemli olduğu seo uyumlu temalar önemlidir. Bugün sizlere ücretsiz olarak dağıtılan popüler seo uyumlu wordpress temalar listesini paylaşacağım.

İster deneyimli, isterseniz de deneyimsiz bir web site sahibi olabilirsiniz.

Yazdığınız içeriğin kalitesine güveniyor ama sitenizi ziyaret eden kullanıcılar yavaş yüklenen bir site ile karşılıyorsa burada büyük bir problemin olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Ziyaretçiler, yavaş yüklenen bir sayfada zaman geçirmek istemez bu yüzden kullanıcının web siteden hemen çıkma oranını artıracağından dolayı siteniz için kötü bir izlenim oluşturacaktır.

Hemen çıkma oranı, sitenizin kaliteli içeriğe ve hızlı bir yüklenen bir web siteye sahip olmadığının anlamına gelir.

Hemen çıkmak oranının düşürmek ve Google, Bing, Yandex vb. arama motorlarında yüksek bir sıralama sahibi olabilmeniz ve istediğiniz anahtar kelimelerde yüksek sıralarda yer almak istiyorsanız kullanmış olduğunuz wordpress temanızı değiştirmenizin zamanı gelmiş demektir.

Diğer paylaştığım tekniklerle, WordPress sitenizi daha iyi optimize ederek hız testi sonuçlarında yüksek puanlar almanızı sağlayacak ipuçları paylaştım.

Cloudflare kullanımı ile farklı ülkelerde lokasyonlara göre içeriğinizi dağıtarak ücretsiz bir şekilde CDN kullanmanıza olanak sağlayarak, hızlı ve güvenilir bir siteye sahip olacaksınız.

Ücretsiz SEO WordPress Temalar

Ücretsiz SEO WordPress Temalar

Ücretsiz SEO WordPress Temalar

SEO’ nun ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz? Google bir web sitesinin yüklenme süresini arama sonuçları sıralamasında önemli bir faktör olduğunu belirtiyor. Bu yüzden, kullanıcı dostu ve hızlı yüklenen bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir.

Şimdiye kadar farklı farklı temaları deneme şansına sahip birisi olarak bunları sizlere yazıyorum. Bugün yüzlerce temalar paylaşılmakta ve istenilen performans sonuçlarını alamamaktadır.

Pingdom, GTmetrix ve Google PageSpeed Insights gibi önemli hız testi araçları temadan kaynaklanan sorun veya sorunları bulmakla beraber iyileştirme yapmamız için bizlere yardımcı olabiliyor.

Schema Lite

%100 SEO uyumlu özelliklere sahip, MyThemeShop, bünyesine ait olan Schema Lite iki farklı sürümle beraber gelmektedir. Ücretsiz olarak dağıtılan temanın, ücretli sürümüyle kıyaslayacak olursak arasında çok fark edebilecek özelliklere sahip olmadığını görebileceksiniz. ve

Artıları

 

One Response

Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: