SEO Uyumlu Ücretsiz WordPress Kadın Temaları

Sonunda gidip geldiniz ve bir blog açarak ilk adımınızı attınız ve aylarca uğraşlar verdiğiniz, blog sayfanızın bir kadın blog temasına benzemediğini fark ettiniz.

Bir kadın blog yazarı iseniz, muhakkak renk tercihleri konusunda pembemsi, iç açıcı ve hoşuna gidecek olan ücretsiz olarak seo ve mobil uyumlu wordpress kadın temaları kullanmak isteyeceksiniz.

Genç, yaşlı, erkek veya kadın olmanızın da bir önemi yok aslında, ne olursa olsun bir blog işletmek için hevesiniz ve tutkunuz var ise başarılar zamanla gelir.

Modern ve çalışkan kadınlar, çok çeşitli mesleklere sahiptirler bu yüzden ek işler yapıp evlerine bir nebzede olsa da katkıda bulunmak için internet üzerinden de para kazanmak isterler.

Güncel algoritmalar ve güncelleştirmeleri yakından takip etmemekle beraber bir kaç takım sorunlar ortaya çıkıyor. Bu yüzden, her zaman güncel kalmak popülerlik bir yana markanızı üst sıralara taşıyabilmek için bazı şeylerden de haberdar olmanız gerekecektir.

Günümüzde çoğu kişinin artık mobil telefonlardan siteleri ziyaret ettiğini biliyorsunuz. Ziyaret edilen çoğu wordpress sitelerinin mobil uyumlu olmamasın dolayı, mobil kullanıcılar için ziyaret ettiği sitenin karmakarışık bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorlar.

Bir blog sayfanız mobil uyumlu ve hızlı yüklenen bir web sitesine sahip değilse, ne kadar içerik yazarsanız yazın aynı yerde sayacaksınız. Mobil uyumlu ve site hızının önemli bir faktör olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

Wordpress SEO Uyumlu Kadın Temaları

WordPress SEO Uyumlu Kadın Temaları

Bugün sizlere ücretsiz ve popüler olan wordpress kadın temalarını artı olarak sitenizi hızlandırmak için ipuçları vereceğim. Bu yüzden konuyu pür dikkat okumanız sitenize değerler katacaktır.

Türk kadınlarımız için, seo ve mobil uyumlu, hızlı yüklenen, en popüler tabi ki en çok kullanılan wordpress kadın temalarına göz atıp yardımcı olmak amacıyla ücretsiz olarak 20′ ye yakın ücretsiz wordpress kadın temaları listesini paylaşacağım.

Paylaşacağım bu seo uyumlu wordpress kadın temalarını ise ayrı ayrı olarak, dünyada popüler olan Pingdom hız testi aracı ve GTmetrix web sitesi hız testi aracı ile test edip ne kadar hızlı olduğunu paylaşacağım.

Bu paylaştığım herhangi bir temanın seçimi sonrası, Cloudflare ile site hızlandırma makaleme göz atarak sitenizi yapılandırarak neredeyse iki kat daha hızlandırabilirsiniz.

Kendi kişisel blog sayfamda, Cloudflare ayarlarını yaparak, Google PageSpeed Insights hız testi aracından herhangi bir ücret ödemeden neredeyse %100 yakın bir optimizasyon puanı elde ediyorum. 😉

Cloudflare Kullanarak, PageSpeed Insights HakanYerlikaya.com Hız Testi Sonuçları

Cloudflare Kullanarak, PageSpeed Insights HakanYerlikaya.com Hız Testi Sonuçları

Bir başka hız testi aracı olan, GTmetrix hız testi aracının siteme vermiş olduğu yüksek puanları kolay ve hızlı bir yolla elde edebilirsiniz.

GTmetrix Latest Performance Report

GTmetrix Latest Performance Report

Ücretsiz WordPress Kadın Temaları

Seçeceğiniz herhangi bir temaya göz attığınızda resimler ve makaleler olduğundan dolayı gözünüzde site bir farklı görülebilir.

Sahibi olduğunuz site bomboş bir yapıya sahip ise kurulumu yaptıktan sonra gözünüze hoş gelmeyecektir.

Bu yüzden, içeriklerinizin bol olduğu ve resimlerinizi doğru optimize ettikten sonra ki haline emin olabilirsiniz siz bile şaşıracaksınız. 😉

Mary Kate

WordPress geliştiricisi olan, Chris ve Angie uzun yıllardır kadınların sesini duyarak, ücretli ve ücretsiz olarak onlarca temalar geliştirmekteler. Oldukça hoş olan temada modaya uygun, kadınsı, Jetpack, Pinterest RSS eklentileri ile entegrasyonlu, normalde 70$ gibi fiyata satılan bu hoş tema şimdi ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

TEMAYA GÖZ AT , TEMAYI İNDİR

Blogging Babe

Wordpress Blogging Babe Kadın Teması

WordPress Blogging Babe Kadın Teması

MailChimp, Convertkit destekli email postalama servislerini, sosyal medya hesap ayalarını, ve en büyük problem olan logo nasıl yapılır gibi herhangi bir derdiniz olmadan varsayılan stilinize uyacak şekilde blog başlığını yazarak, mükemmel logolar hazırlayabilirsiniz.

Blogging Babe, acemi ve deneyimli kullanıcılar için kullanımı kolay, renkli tasarım kalitesi ile fotoğraflarınızı ve içerikleri ekleyerek daha da zenginleştirebilir, özelleştirilebilir özelliği ile dilediğiniz gibi bir siteye sahip olabilirsiniz.

TEMAYA GÖZ AT , TEMAYI İNDİR

Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: