Merhabalar efendim, ben Hakan Yerlikaya.

İlkokulun bitme aşamalarında iken babamın iş serüvenlerinden dolayı Zonguldak ilinin şirin mi şirin ilçesinde yaklaşık olarak 20 yıldan bu yana yaşamaktayız.

87 modelim ve Bolu doğumluyum. 2020 yıllarının sonbahar aylarında evliliğe ilk adımı atarak bekarlığa elveda diyenlerin arasına katılmayı başarabildim.

Bir şeyler duyar gibi oluyorum ama bakalım göreceğiz. İyi mi ettik, kötü mü ettik bunu zaman gösterecek.

Şaka bir yana çok şükür herhangi bir şikayetim yok. Rabbim herkese nasip eylesin inşAllah.

Bekarlığın sultan olduğu zamanlarda Avrupa ülkelerinde sözleşmeli işçi olarak çalışarak hayatımı bir şekilde sürdürme peşindeydim. Daha sonra ise ailemle beraber yaşama istediğimden dolayı TTK müessesine işçi alımını duyduğum zaman daha fazla vakit kaybetmeden hemen iş başvurusunda bulundum.

Beklemekteyim.

Ve, 2019 yılının kavurucu sıcak aylarında TTK (Türkiye Taş Kömürü) kurumundan müjdeli haber gelir.

Görevli bir memur arkadaş. Hakan Yerlikaya sizden istenilen evrakları hızlı bir şekilde hazırlayıp bize ulaştırmanızı istiyoruz. Sizleri en kısa zamanda aramızda görmekten mutluluk duyacağız diyerek telefonu kapatır.

Çok şükür…

Biz ve bizden öncekilerde olduğu gibi bizde bu görevi en iyi şekilde yapmak için çaba sarf ediyoruz.

On binlerce madenci arkadaşlarımızla beraber. Yer altının -550 metre altında evimize ve vatanımıza bir katkımız olsun diye bir parça kömür çıkartmak için canımızda dahil her şeyi göz ardı ettik.

Şu an TTK müessesinde çalışma hayatımın 2’nci yılını doldurmuş bulunmaktayım. Şöyle geriye bir baktığımda ise zaman su gibi geçiyormuş.

1998, 2002

Windows 98 ve disket.

Küçük yaşlarda başlayan bir heves ile beraber hemen hemen her gün bir disket harcayıp bir şeyler yapma çabası içerisindeydim.

Ne yaptınız diye sorarsanız eğer hiç bir şey…

Bilgisayara olan merakım devam ettiğinden dolayı yavaş yavaş HTML, JavaScript gibi kodlamalarla beraber taptaze bir site yapmayı öğrenmeye başladım.

Daha sonra ise Linux.

Sonra, pfSense.

Ondan sonra, Wordpress ve SEO (Search Engine Optimization)

Şimdi ise boş zamanlarımda Github ile uğraşıyorum.

Kontak

Sizin en çokta benim boş zamanımızda Github, Opencart, Jekyll, Wordpress, SEO ile herhangi bir sorun yaşarsanız eğer benimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Aman! Sakın ha! Sürekli arayarak arama kirliliği oluşturmamaya dikkat edelim.

Çok yakın zamanda Google, Yandex veya Bing arama sonuçlarında 1 numara olma peşinde koşacağınız.

SEO eğitimi, SEO hizmeti, SEO dersleri gibi bir çok konuları SEO uzmanı Hakan Yerlikaya tarafından kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Şimdilik görüşmek dileğiyle…