Merhabalar, efendim! Web sayfama hoş geldiniz! Ben, Hakan Yerlikaya

87 modelim ve Bolu doğumluyum.

1997 yılının ortalarında ailemizle pılımızı pırtımızı toplayıp Zonguldak ilinin şirin mi şirin ilçesine göç ettik.

O günden bu güne kadar kömür kenti olan Zonguldak’da yaşantımızı sürdürüyoruz.

Küçük yaşlarda başlayan elektrik ve elektronik eşyalara merakım büyüyünce de devam ettiğinden dolayı lise hayatını Endüstri meslek lisesi elektrik bölümünde okuma kararı aldım.

Tökezlemeden lise hayatını başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra ilçede bulunan küçük esnaflarda ailemin ve kendi ihtiyaçlarımı karşılayabilmek üniversite hayalini de yarımda bırakmamak için saatlerce çalışttık ettik.

Zaman zaten su gibi akıp geçtiğinden dolayı, 15 aylık vatani görevimi tamamlayıp memlekette birazcık kafa dağıttıktan sonra bir arkadaşımın yardımı sayesinde ilk kez Avrupa’ya gideceğimin sevinci içerisinde yaşıyordum.

Hollanda Yolculuğu

22 yaşlarındayım ve hayatımda ilk kez uçağa binmenin korkusu birde Avrupa’ya gitmenin heyecanı vardı.

Küçükken heves ettiğim elektrik ve elektronik işi sayesinde Hollanda, Den Haag (Lahey) şehrinde tam benlik bir iş bulup gençliğimin ikinci hayatını yaşıyordum.

Uzun yıllar Hollanda ülkesinde çalıştıktan sonra, Uruguay, Paraguay, Arjantin, Brezilya, Kenya gibi farklı kültürlere sahip ülkelerde çalıştıktan sonra yıllarca konuşup ettiğim dert arkadaşım ile mutluluğa bir adım atmak kalmıştı.

Evliliğe İlk Adımı Attık

Yaş biraz ilerlemiş olsa bile. 2020 yılının Eylül ayında Covid-19 virüsü yüzünden çok iyi bir şekilde olmasa da bekarlığa veda diyerek evliliğe ilk adımımı attım.

İyi mi ettik! Bence iyi ettik. :)